Skaitomiausių knygų paroda Renavo bibliotekoje

Vasara praleista su knyga

Rugpjūčio 29 d. į Renavo biblioteką, laikantis visų saugumo reikalavimų, rinkosi jaunieji bibliotekos skaitytojai. Vykdant projektą „Iš vaikystės knygų į gyvenimą su knyga“, kurį remia Mažeikių rajono savivaldybė, Renavo bibliotekoje organizuota popietė „Vasara praleista su knyga“, kurios metu pristatyta skaitomiausių vasaros knygų paroda.

Popietė pradėta J. Erlicko eilėraščiu „Eina vasara“, kurį perskaitė aktyvi bibliotekos e-skautė Virginija Daugertė. Bibliotekininkė Roma Jablonskienė pristatė skaitomiausių knygų parodą, kuri veiks visą rugsėjo mėnesį. Jaunieji skaitytojai Evelina, Ignas, Greta ir kiti dalijosi mintimis apie perskaitytas knygas, vasaros įspūdžius. Vaikai ilgai bendravo, žaidė, vaišinosi atsineštais skanumynais. Popietė baigėsi bendru šokiu.

Visi dalyviai buvo pakviesti rugsėjo 11 d. dalyvauti edukaciniame užsiėmime „Kompozicijos kūrimas Jurginų šventei“ bei burtis į komandas ir dalyvauti rugsėjo mėn. 19 d. bibliotekoje organizuojamame protų mūšyje, į kurį bus pakviesti ir Sedos bibliotekos jaunieji skaitytojai.

 

Roma Jablonskienė,

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Renavo filialo  bibliotekininkė

Nuotraukos Romos Jablonskienės

Kitos naujienos