Parama bibliotekai

Mieli bibliotekos bičiuliai,

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie pasitikite Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos veikla ir skiriate jai dalį savo sumokėtų pajamų mokesčio.
Už Jūsų pervestus pinigus perkame naujas knygas, prižiūrime techninę ir informacinę įrangą.
Kiekvieno iš Jūsų parama mums be galo svarbi, todėl maloniai kviečiame tapti mūsų rėmėju ir šiais metais. Skirdami lėšas bibliotekai, Jūs investuojate į informaciją, žinias, kultūrą.

Kaip galite mus paremti?

Norėdami skirti 1,2 proc. (anksčiau buvo 2 proc.) nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM), Jūs turite užpildyti specialią FR0512 formos 4 versiją.

Formoje FR0512 Jums reikia didžiosiomis raidėmis įrašyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, gyvenamąją vietą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą, mokestinį laikotarpį, pildymo datą, paramos gavėjui prašomą pervesti pajamų mokesčio dalį procentais (1,2 %)  ir šiuos duomenis apie paramos gavėją:

Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka

Įmonės kodas: 190196674

Greičiausiai ir patogiausiai prašymą FR0512 galite pateikti elektroniniu būdu per elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Prašymą taip pat galite:

  • įteikti tiesiogiai bet kuriai AVMI; (Dėl COVID-19 viruso VMI aptarnavimo skyriai uždaryti, gyventojai aptarnaujami tik nuotoliniu būdu.)
  • atsiųsti paštu (išskyrus elektroninį paštą) į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.
  • pateikti ir per e. VMI mobiliąją aplikaciją (tai mobilioji programėlė, kuria gyventojams pateikiamos aktualiausios VMI paslaugos).

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad atsižvelgiant į susidariusią situaciją dėl COVID-19, gyventojų pajamų mokesčio (GPM) deklaravimo ir sumokėjimo terminas yra nukeliamas: vietoje buvusios gegužės 4 d., šiais metais pajamas deklaruoti bei mokestį sumokėti reikės iki liepos 1 d. Dėl to ilgiau bus galima teikti ir prašymus skirti pajamų mokesčio dalį organizacijoms, politinėms partijoms bei profsąjungoms.

Daugiau informacijos apie paramos skyrimą skaitykite https://www.vmi.lt/cms/paramos-skyrimas.

Dėkojame, kad nesate abejingi!