Skaitovų konkursas „Vaikučių balsai“ Auksodėje

Gegužės 24 d. Auksūdžio mokyklos-daugiafunkcinio centro salėje vyko jau penktasis skaitovų konkursas „Vaikučių balsai“. Konkurse dalyvavo visi mokyklos ugdytiniai: ikimokyklinės ir priešmokyklinės grupės vaikai bei 1-4 klasių mokiniai.

Konkurso tikslas – lavinti mokinių gebėjimus raiškiai skaityti ir skatinti mokinius domėtis lietuvių literatūra. Komisiją sudarė ir skaitytojus vertino: Auksūdžio mokyklos-daugiafunkcinio centro direktorė Ingrida Braziulienė, Laižuvos seniūnijos socialinė darbuotoja Kristina Baškienė ir centro logopedė Janina Augustinienė. Komisija vertino skaitovų gebėjimą kalbėti aiškiai, garsiai, natūraliai, taisyklingą tartį, kirčiavimą ir sceninę laikyseną.

Buvo skirtos šešios padėkos. Komisijos sprendimu buvo apdovanota priešmokyklinės grupės dalyvė Žemyna Luinytė, pirmos klasės mokinė Akvilė Luinytė, antros klasės mokinys Povilas Petrulevičius, trečios klasės mokinė Deimantė Makejevaitė ir bendra padėka skirta darželio grupei „Kiškučiai“. Nugalėtojai gavo padėkos raštus ir po simbolinę dovanėlę.

Renginį organizavo bibliotekininkė Ramona Puidokaitė ir kultūrinių renginių organizatore Aušra Šeškienė.

Ramona Puidokaitė,

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Auksodės filialo vyresnioji bibliotekininkė

Kitos naujienos