VIRTUALIOS REALYBĖS FILMAS „ANGELŲ TAKAIS“

Renginys vyks nuo:
2023 m. birželio 2 d.
iki
2023 m. birželio 3 d.
Renginio laikas:
# - # val.

Birželio 2–3 d. Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos salėje bus rodomas Kristinos Buožytės ir Vitalijaus Žuko sukurtas virtualios realybės filmas „Angelų takais“ (2018), skirtas dailininko, kompozitoriaus Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrybai pagerbti.

Virtualioje erdvėje, skambant M. K. Čiurlionio ir kompozitoriaus Mindaugo Urbaičio muzikai, žiūrovai supažindinami su 60-čia žinomų ir lengvai atpažįstamų, tiek ir rečiau matomų garsaus dailininko paveikslų. Šio filmo siužetas kviečia keliauti po menininko sukurtą magišką pasaulį, iš arčiau pažinti kūrinių personažus ir jų aplinką. Pradėjęs kelionę kaip žmogus, žiūrovas greitai supras, kad yra angelas, tyrinėjantis gyvenimo, mirties ir susiliejimo su Visata būsenas.

Tai turi patirti kiekvienas!

2018 m. filmas sužavėjo Venecijos kino festivalio auditoriją, 2019 m. Jungtinėje Karalystėje pelnė prestižinį apdovanojimą Lumen Prize for Art and Technology už pasiekimus mene ir technologijose, 2020 m. pelnė „Sidabrinės gervės“ Profesinės meistrystės apdovanojimą.

Išankstinė rezervacija tik internetu: https://angelutakais.lt/polietuva/#tickets
Bilieto kaina – 13,00 Eur
Atsiskaitymas vietoje – tik kortele
Organizatorius: VR CINEMA

Kiti renginiai