Vasara su knyga

Renginys vyks nuo:
2021 m. birželio 1 d.
iki
2021 m. rugpjūčio 31 d.
Renginio laikas:
# - # val.

Jau šeštą kartą Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio apskričių ir savivaldybių viešųjų bibliotekų, mokyklų bibliotekų bei Lietuvos aklųjų bibliotekos kartu su LR kultūros ministerija birželio 1–rugpjūčio 31 d. rengia skaitymo akciją „Vasara su knyga“.

Dalyvauti skaitymo iššūkyje paprasta: galima kreiptis į savo biblioteką, kad jos darbuotojai užregistruotų jus kaip iššūkio dalyvį arba registruotis savarankiškai svetainėje http://vasarasuknyga.lt/.

Užduotys:

  • Perskaityk detektyvinę knygą
  • Perskaityk knygą, kurios pavadinimą sudaro ne mažiau kaip 4 žodžiai
  • Perskaityk literatūrine premija apdovanotą knygą
  • Perskaityk praėjusiame tūkstantmetyje išleistą knygą
  • Perskaityk linksmą knygą

Šiais metais skaitymo iššūkį remia ir stiprina būrys prizų steigėjų. Pagrindinis akcijos rėmėjas – „Xiaomi“, pagrindinis informacinis rėmėjas – LRT.

Viso iššūkio metu „Vasara su knyga“ Facebook ir Instagram paskyrose vyks įvairių konkursų, kuriuose taip pat bus galima  laimėti prizų. 

Kviečiame kiekvieną iš Jūsų priimti skaitymo iššūkį ir įrodyti, kad sutaupytas laikas gali būti praleistas įdomiai ir naudingai.

 

 

Organizatoriai: Apskričių viešųjų bibliotekų asociacija, Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija, LR kultūros ministerija.

Daugiau informacijos apie skaitymo iššūkį, taisykles, registracijos formą ir karščiausias naujienas rasite http://vasarasuknyga.lt/ bei Facebook paskyroje https://www.facebook.com/vasarasuknyga/.

Kontaktinis asmuo:

„Vasara su knyga“ 2021 metų projekto vadovas
Tomas Pauliuščenka
t.pauliuscenka@savb.lt
Tel. +370 608 66878

Kontaktinis asmuo Mažeikiuose:

„Vasara su knyga“ 2021 metų projekto koordinatorė Mažeikiuose
Indrė Drungilienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
direktoriaus pavaduotoja
pavaduotoja@mrvb.lt
Tel. (8 443) 44 669