Mieli bibliotekos lankytojai, sveikiname visus su prasidėjusia vasara ir kviečiame užsukti į Sedos Adomo Šoblinsko biblioteką ne tik naujų knygų, bet ir vizualinio įkvėpimo!
Nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 1 d. bibliotekos erdvėse veiks išskirtinė, spalvinga ir itin kruopšti Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos mokinių kūrybinių darbų paroda, kurta Kimekomi technika.
Mokiniams kurti šiuos nuostabius paveikslus padėjo ir juos įkvėpė mokytoja Indrė Lileikienė.
Dėkojame Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos mokiniams ir mokytojams už bendradarbiavimą.










