Pasinesusikalbėjimai: aktorė Aldona Vilutytė ir autorinių dainų atlikėjas Andrius Zalieska-Zala

Renginys vyks:
2023 m. rugsėjo 28 d.
Renginio laikas:
17.00 - 18.30 val.

ALDONA VILUTYTĖ IR ANDRIUS ZALIESKA-ZALA

Daivos Čepauskaitės eilėraščiai +Andriaus Zala dainos

Muzika ir poezija, dainos ir eilėraščiai. Du balsai, vienas dainuoja, kitas kalba. Atrodytų, kitaip ir negali skambėti eilės ir muzika. Tokių duetų nėra daug. Aldona Vilutyte ir Andrius Zalieska-Zala – abu yra scenos vilkai, bet duetas – naujas.

Andrius Zalieska-Zala yra roko grupės „Arbata“ lyderis. Aktyviai kuria eilėraščius, kurie virsta dainomis, eksperimentais ir sugula į solinės veiklos albumus.

Aldona Vilutytė – aktorė, jau 25 metų kurianti vaidmenis įvairiuose teatruose. Tiek pat laiko kuria vaidmenis ir kine, dubliuoja animacinius filmus, garsina LRT, vaidina radijo pjesėse, dalyvauja poezijos ir literatūros vakaruose. Yra LITERARIUMO įkūrėja, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentė, scenos kalbos ir vaidybos dėstytoja.

——-

Būna žmonės kalba ir nesusikalba…

būna nekalba ir susikalba…

būna nesikalba…

būna pasikalba…

būna visaip…

Bus tokie pasinesusikalbėjimai tarp Aldonos ir Andriaus, tarp jūsų ir mūsų, tarp dainų ir eilėraščių.

Apie daug ką pasinesusikalbėsime. Apie tuos, kurie šalia, apie tuos, kurių nėra, apie tai, kas neįvyko, apie tai, ką pražiopsojome, apie svajones, klaidas, lūkesčius ir apie tai, kad gyventi ir mylėti yra gera…

Laukiame tų, kurie nori sustoti, pasislėpti nuo šurmulio, skubėjimo, reikalų reikaliukų ir ramiai pabūti su savimi ir su mumis.

 

Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos projektą „Dainuojantys poeziją“ finansuoja:

Kiti renginiai