Medijų ir informacinio raštingumo mokymai

Renginys vyks:
2024 m. gegužės 21 d.
Renginio laikas:
10.00 - 12.30 val.

Gegužės 13 d. prasideda „Skaitmeninės savaitės 2024“ renginiai.

Kviečiame gegužės 21 d. 10.00 val. dalyvauti mokymuose ir tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius!

Skaitmeninės savaitės 2024 (angl. ALL DIGITAL Weeks) – visoje Europoje organizuojama kasmetinė skaitmeninės įtraukties ir skaitmeninių įgūdžių ugdymo akcija, kuri siekia paskatinti ES šalių piliečius nuolat tobulinti savo skaitmeninius įgūdžius, atrasti technologijas, jų kuriamą naudą, pasinaudoti skaitmeninėmis galimybėmis savo kasdienėje bei profesinėje veikloje. Akcija vyksta nuo 2010 m. ir per tą laiką padėjo beveik 1,5 mln. žmonių pirmą kartą prisijungti prie interneto arba patobulinti savo skaitmeninius įgūdžius. Kasmet ji padeda apie 100 000 europiečių iš daugiau nei 20 Europos šalių susipažinti su technologijomis ir pasisemti įkvėpimo pasinaudoti technologijų teikiamomis galimybėmis.

Šiais metais akcija truks tris savaites – gegužės 13–31 d. Jos šūkis – „Tobulinkime savo skaitmeninius įgūdžius“, kuriuo tiek Lietuvos, tiek visos Europos gyventojai raginami nuolat tobulėti ir drąsiai pasitikti vykstančią skaitmeninę transformaciją.

Lietuvoje „Skaitmeninių savaičių 2024“ akciją koordinuoja asociacija „Langas į ateitį“. Į jos veiklas tradiciškai aktyviai įsitraukia šalies viešosios bibliotekos, mokyklos ir kitos švietimo organizacijos pasiūlydamos savo bendruomenėms įvairiausių veiklų – nuo internetinių transliacijų stebėjimo iki skaitmeninio raštingumo žinių pasitikrinimo ar įgūdžių tobulinimo.

Mažeikių Henriko Nagio viešojoje bibliotekoje

2024 m. gegužės 21 d. 

Medijų ir informacinio raštingumo mokymai

10.00 val.  Socialiniai tinklai ir viešasis gyvenimas – naudinga ar žalinga?

11.00 val. Transliacija internetu „Nebūk be ryšio“.
Transliacijos metu Ryšių reguliavimo tarnybos Elektroninių ryšių reguliavimo grupės vyriausiasis patarėjas dr. Virgilijus Stundžia patars:

  • kaip pasirinkti mobiliojo ryšio ir interneto prieigos paslaugas, atitinkančias individualius poreikius;
  • kur gauti aktualią objektyvią informaciją apie teikėjų ryšio paslaugų kokybę ir kaip ją pačiam įsivertinti;
  • kaip naudotis įvairiomis viešai prieinamomis nemokamomis priemonėmis ir kt.

Daugiau informacijos www.epilietis.eu

Kiti renginiai