Koncertas „Šeimos muzika“ ir Skaitymo akcijos nugalėtojų apdovanojimas

Renginys vyks:
2022 m. gruodžio 3 d.
Renginio laikas:
10.30 - 12.00 val.

„Skaitymo skatinimo akcija su 100-mečio ženklu“, trukusi beveik visus jubiliejinius bibliotekos metus, baigėsi. Akcijos paskelbtas užduotis – per 10 mėnesių perskaityti 10 knygų ir taip paminėti bibliotekos 100-metį bei kitas svarbias šių metų datasįveikė 53 įvairaus amžiaus skaitytojai. Tad kviečiame akcijos dalyvius ir visus knygų mylėtojus gruodžio 3 d. 10.30 val. į nuotaikingą liaudies muzikos atlikėjų Aistės Bružaitės ir Egidijaus Ališausko koncertą, kuriame dalyvaus ir jų vaikai Akvilė ir Lukas.

Aistė Bružaitė – kanklininkė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Liaudies instrumentų katedros vedėja, docentė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos Liaudies instrumentų metodinės grupės vedėja, mokytoja ekspertė, meno daktarė. Kaip koncertuojanti kanklininkė aktyviai dalyvauja Lietuvos ir užsienio muzikiniame gyvenime, bendruose projektuose su klasikinių muzikos instrumentų atlikėjais ir orkestrais, groja įvairiuose ansambliuose, nevengia iššūkių ir naujovių. Muzikė aktyviai organizuoja tarptautinius ir respublikinius renginius, koncertus, seminarus, dalyvauja konferencijose, forumuose.

Egidijus Ališauskas – birbynininkas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentas, Lietuvos kariuomenės orkestro kapelmeisteris majoras, tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas, apdovanotas Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Gedimino ordinu. Egidijus Ališauskas kaip dirigentas koncertuoja su įvairiais orkestrais ir ansambliais – Lietuvos kariuomenės orkestru (orkestro vadovas), Muzikos ir teatros akademijos Liaudies instrumentų orkestru (orkestro vadovas), Vilniaus Brass, Trakų festivalio orkestru, Liaudies instrumentų ansambliu „Sutartinė” (ansamblio vadovas), Rygos pučiamųjų orkestru.

Muzikalioje šeimoje auganti Akvilė dainuoti pradėjo nuo trejų metų. Šį pomėgį ji lavina kone kasdien – mergaitė dainuoja ir namuose, ir vaikų darželyje. Lukas šeimos koncertuose groja mušamaisiais – barškučiais, trikampėliais.

Projektą „Knygų festivalis’ 22“ finansuoja:

Kiti renginiai