Kraštiečių atsiminimai ir linkėjimai

Baigiasi jubiliejiniai Mažeikių viešosios bibliotekos metai, padovanoję miesto bendruomenei įsimintinų renginių ir susitikimų, knygų pristatymų, literatūros ir muzikos vakarų, įdomių parodų. Dėkojame visiems, buvusiems su mumis šiais metais, už sveikinimus, linkėjimus, prisiminimus.

Artėjant metų pabaigai bibliotekos antrojo aukšto erdvėse lankytojams pristatome 100-mečio proga gautų sveikinimų ir dovanų parodą, bibliotekos istorijos akimirkas atskleidžiančią fotografijų ekspoziciją „Biblioteka šimtmečio kelyje. 1922–2022“, o virtualioje erdvėje – keleto žymių kraštiečių prisiminimus ir linkėjimus bibliotekai bei jos darbuotojams. Labai norėtume, kad visi linkėjimai išsipildytų!

„Tegul jūsų renginiai sukviečia seną ir jauną, o šiuolaikinės inovacijos neužgožia žmogaus ir, žinoma, knygos – to didžiojo žmonijos lobio, kurį mums dovanoja šviesios galvos, sumani fantazija ir protų protai“. Rašytoja Violeta Šoblinskaitė.

„… kad visada būtų begalės skaitančiųjų, kuriems Mažeikių biblioteka būtų kaip antrieji namai“. Aktorė Karolina Kontenytė.

„Bibliotekai, žengiančiai į antrą šimtmetį, norisi palinkėti, kad kuo daugiau turėtų darbuotojų, mylinčių šį dinozauriškai šventą darbą, kad ją lankytų kuo daugiau skaitytojų, kuriems karts nuo karto yra svarbu pačiupinėti ir tikrą knygos kūną. Taip pat, kad visos renovacijos ir inovacijos būtų sėkmingos, o biblioteka išliktų svarbi krašto sielų „čistykla“. Istorikas Povilas Šverebas.

Tikimės, kad mūsų biblioteka, žengianti į antrąjį šimtmetį, tokia ir išliks, dalinanti vakarų jaukumą, pažinimo ir knygų skaitymo džiaugsmą.

Lauksime susitikimų su Jumis ir 2023 metais!

Žymių kraštiečių linkėjimai ir atsiminimai apie mūsų biblioteką

Rašytojas Benas Bėrantas:

https://youtube.com/shorts/1MJRu4U_DYM

Kitos naujienos