Mažieji skaitytojai ir bibliotekininkė pasveikino židikiškius su Lietuvos gimtadieniu

Židikuose paminėta Vasario 16-oji

Vasario 16-ąją židikiškiai šventė kartu su visa Lietuva. Šventė prasidėjo himno giedojimu ir  poeto Justino Marcinkevičiaus eilėmis. Sveikinimo žodį tarė šventėje dalyvavusi Europos Parlamento nario Broniaus Ropės padėjėja Daiva Puplauskienė.

Kokia gi šventė be koncerto? Židikų kultūros centro ansamblis „Šatrija“ (vadovė Jolanta Dobravolskienė) susirinkusiems dovanojo patriotinių ir lietuvių liaudies dainų, bibliotekininkė Benita Vaizgėlienė ir židikiškių vaikų būrelis suvaidino teatralizuotą miniatiūrą „Lietuva“. Motiejaus ir Emilijos bandonijomis sugroti lietuvių liaudies kūriniai ir Židikų kultūros centro darbuotojos Virginijos Liupšienės atliekamos dainos apie Lietuvą palietė susirinkusiųjų širdis. Keletą nuotaikingų dainų padainavo naujai susikūrusi Židikų kultūros centro grupė „Židikų žiedai“. Renginio dalyviai galėjo apžiūrėti vaikų piešinių parodą.

Popietė „Gerais darbais tėvynę puošiam“ buvo linksma ir išradinga. Šventė baigėsi, bet mūsų rūpestis ir meilė gimtajam kraštui niekada nesibaigia…

Benita Vaizgėlienė,
Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos
Židikų bibliotekininkė

Kitos naujienos