Virtuali ekskursija po Viekšnių miesto biblioteką

Balandžio 16 d. Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Viekšnių miesto filiale buvo organizuota virtuali ekskursija, kurioje dalyvavo Viekšnių gimnazijos 1 a klasės mokiniai ir jų mokytoja Violeta Gurskienė.

Bibliotekininkė Rasa Vilkaitė su Zuikiu Saliamonu nuotoliniu būdu demonstravo skaidres, kuriose buvo pateikiama informacija apie Viekšnių miesto biblioteką. Pirmokai sužinojo, kad bibliotekoje ne tik pasiskolinamos knygos, ieškoma informacijos, bet vyksta įvairūs renginiai, edukaciniai užsiėmimai, integruotos pamokos, žaidžiami stalo žaidimai, kad galima naudotis nemokama interneto prieiga.

Vaikams buvo paaiškinta, kaip tapti bibliotekos vartotoju, kokias paslaugas teikia biblioteka, kokia yra leidinių skolinimosi į namus tvarka. Mokiniams buvo pristatytos skaitomiausios vaikiškos knygelės.

Virtualios ekskursijos pabaigoje vaikai kartu su rožine pantera tapo slaptais bibliotekos lankytojais. Panaudojus sukurtą vaizdo įrašą, buvo galima stebėti pro rakto skylutę, kas vyksta bibliotekoje. Labai džiaugiamės, kad virtuali ekskursija sudomino vaikus ir dar tą pačią dieną sulaukėme naujų skaitytojų.

Rasa Vilkaitė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Viekšnių miesto filialo bibliotekininkė

Kitos naujienos