Viešojoje bibliotekoje atidaryta Sigito Strazdausko fotografijų paroda „Akimirkos“

Rugpjūčio 19-oji – Tarptautinė fotografijos diena. Ta proga Mažeikių viešojoje bibliotekoje atidaryta nauja paroda. Jos autorius – mažeikiškis fotografas Sigitas Strazdauskas, aktyviai dalyvaujantis įvairiose parodose, pelnęs ne vieną apdovanojimą už savo darbus.

Tai penktoji personalinė Sigito Strazdausko darbų paroda.  2010 m. Mažeikių viešojoje bibliotekoje buvo eksponuota paroda „Debiutantai“, kurioje užfiksuotos akimirkos iš futbolo klubo rungtynių.  Šiuo metu parodoje pristatomose nuotraukose – akimirkos iš kelionių, apie kurias papasakojo fotografas, pristatydamas savo darbų parodą „Akimirkos“. Į renginį susirinkusiems mažeikiškiams S. Strazdauskas ekrane demonstravo fotografuotus ir filmuotus įspūdingiausius vaizdus, pasakodamas, kaip gimė viena ar kita fotografija.

Naujos parodos atidarymo proga jos autorių ir visus fotografus bei šio meno mylėtojus su Pasauline fotografijos diena sveikino Viešosios bibliotekos direktorė Alina Bernotienė, S. Strazdausko šeimos nariai, kiti mažeikiškiai.

Paroda Mažeikių viešojoje bibliotekoje bus eksponuojama iki rugsėjo 12 d. Kviečiame aplankyti ir pasigrožėti Lietuvos bei kitų įvairių Europos šalių gamtos vaizdais Sigito Strazdausko fotonuotraukose.

Dangira Undžienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

Kitos naujienos