Teatralizuotas koncertas vaikams „Lietaus nykštukai“

Birželio 6 d. Mažeikių Henriko Nagio viešojoje bibliotekoje susirinkusius vaikus aplankė du lietaus nykštukai. Pasiklydę ir susidūrę su įvairiais nuotykiais ir sunkumais, jie prašė vaikų padėti atrasti kelią namo. Aktorių Evelinos ir Gyčio Šimelionių pagal Violetos Palčinskaitės eilėraščių knygą sukurtas teatralizuotas koncertas „Lietaus nykštukai“ mažuosius žiūrovus nukėlė į pasaką, kurioje jie kartu su nykštukais ieškojo savo teisingo kelio. Jiems reikėjo susigaudyti dideliame žemėlapyje ir neišklysti iš kelio, nors suklaidinti galėjo kelyje sutiktas vilkas ir popierinis kapitonas. Kelionės pabaigoje nykštukams paaiškėjo: kad ir kur jie nukeliautų, geriausia yra ten, kur jie bus kartu.

Nuotaikingą pasirodymą mažeikiškiams atvežę Evelina ir Gytis Šimelioniai – Klaipėdoje gyvenantys aktoriai ir dainininkai yra ir programos idėjos autoriai, ir muzikos kūrėjai, ir atlikėjai.

Šis pasirodymas yra viena iš Lietuvos kultūros tarybos ir Mažeikių rajono savivaldybės finansuojamo projekto „Pirmoji BiblioAkademija“ veiklų.

 

Sigita Repšytė, projekto koordinatorė,
Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos
Vaikų ir jaunimo skyriaus vedėja

 

Projektą finansuoja

Kitos naujienos