Bibliotekoje vaikai gamina gėlytes

Šventinė popietė „Vaikystės šalis“ Balėnų filiale

Vaikai – tai ne maži žmonės, o dideli pasaulio stebuklai… Vaikai – tai brangiausia, ką turime, dėl ko gyvename, dėl ko šypsomės ir verkiame… Smagu, jog vasara prasideda gražia švente  Tarptautine vaikų gynimo diena. Ši diena – tai priminimas visuomenei apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises.

Birželio 1 d. Mažeikių viešosios bibliotekos Balėnų filiale vyko šventinė popietė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Šventės  pradžioje bibliotekininkė pasveikino visus susirinkusius su Tarptautine vaikų gynimo diena, padeklamavo Just. Marcinkevičiaus eilėraštį „Vaikų žemė“. Šventės metu kiekvienas renginio dalyvis pagamino popierinę gėlytę ir ja papuošė bibliotekos erdvę, sukurdamas spalvingą nuotaiką vasaros pradžiai.

Po smagios ir susikaupimo reikalaujančios veiklos vaikai lenktyniavo draugiškose estafetėse, pūtė balionus ir muilo burbulus bei vaišinosi sausainiais, užgerdami arbata, ir daug šypsojosi. Renginio pabaigoje bibliotekininkė priminė, kad su vasaros pradžia prasideda skaitymo iššūkis ir pakvietė visus aktyviai jame dalyvauti.

Dėkoju visiems vaikams už šypsenas, nuoširdų dalyvavimą ir linkiu pačios smagiausios vasaros!

Elena Rimkuvienė,
Mažeikių viešosios bibliotekos Balėnų filialo bibliotekininkė

Kitos naujienos