Šventė vaikams ir tėvams Židikuose

Birželio 6 d. popietę Židikų kultūros centro ir bibliotekos darbuotojai organizavo renginį, skirtą Tarptautinei vaikų ir Tėvo dienai paminėti.

Židikų filialo bibliotekininkė Benita Vaizgėlienė renginį pradėjo pasveikindama tėvelius O. Jasinskienės eilėraščiu „Tėvui“, pristatė spaudinių, esančių bibliotekos fonde, parodą „Tėvo vardas literatūroje“ bei palinkėjo tėčiams sveikatos ir būti laimingiems. Bibliotekininkė taip pat paruošė vaikų piešinių parodą „Aš ir mano pasaulis“. Ji pakvietė renginio dalyvius išrinkti gražiausią vaikų darbelį. Piešiniai buvo pažymėti numeriukais, tad balsavimas vyko įrašant patikusio darbelio numerį. Laimėtoja tapo Žemyna, antrosios vietos nugalėtoja – Emilija, trečiąją vietą užėmė Kamilė. Pasinaudodama proga, bibliotekininkė pakvietė visus dalyvauti projekte „Vasara su knyga“. Šis skaitymo iššūkis vos įsibėgėjo, o mes jau turime visas užduotis įveikusią dalyvę Gretą, kurią bibliotekininkė pasveikino dovanėle, o renginio dalyviai – gausiais aplodismentais.

Židikų kultūros centro lėlių teatras „Bebenčiukas“ (režisierė Ilona Michalenkovienė) susirinkusiems padovanojo pasaką „Raudonkepuraitė“, kurios įžangą nuostabiai suvaidino Gabija ir Dovydas. Pramogos toliau tęsėsi lauke, tėvelius ir svečius dainomis ir šokiais sveikino mažoji dainininkė Natalija, vaikų ir merginų šokių grupės (vaikus paruošė kultūros centro renginių organizatorė Ieva Pocevičiūtė).

Besidžiaugdami gražiu oru ir savo švente, vaikai ir tėveliai mielai dalyvavo parengtose estafetėse bei rungtyse. Visus lydėjo puiki nuotaika, netrūko šypsenų ir juoko.

 

Benita Vaizgėlienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Židikų filialo bibliotekininkė

Kitos naujienos