Židikų bibliotekoje lankėsi trečiokai

Smagi ir įdomi popietė „Vaidinam pasaką“

Rugsėjo 5 d. į Židikų biblioteką susirinko trečiokai, lydimi mokytojos Violetos Mikuckienės. Bibliotekininkė kalbėjo apie teatrą. Ji papasakojo trumpą teatro atsiradimo istoriją, lėlių teatro poreikį žmonėms, kaip mes patys galime susikurti teatrą namuose. Naudodama popieriaus teatrą „Kamišibai“, bibliotekos darbuotoja paskaitė pačios parašytą ir nupieštą pasaką „Gimtadienis miške“.

Vėliau bibliotekininkė pamokė vaikus, kaip iš siūlų pasidaryti lėlę. Tam reikia kruopštumo ir dėmesio. Vaikams buvo labai sunkus ir ilgas lėlės gamybos procesas. Tačiau, mokytojai, bibliotekininkei ir poniai Vitai padedant, lėlytės buvo surištos ir rezultatas labai džiugino vaikus.

Dalyvius bibliotekininkė supažindino ir su stalo teatru, kurį nupiešė ir padarė pati. Vaikai suvaidino pasaką „Varna ir sūris“. O žaidime „Ganau, ganau aveles“ dalyvavo ir pirštininės lėlės. Žaidžiant judriuosius žaidimus ir netylant muzikai netikėtai pasirodė Panda, kuri atnešė didžiulį obuolių pyragą. Su Panda sušoktas smagus mankštelės šokis, žaisti žaidimai ir smagiai praleistas laikas mažiesiems neprailgo.

Dėkojame vaikams ir mokytojai už puikias emocijas ir draugystę.

Benita Vaizgėlienė,
Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos
Židikų filialo bibliotekininkė

Kitos naujienos