Pasakų bobutės knygų krepšelis darželinukams

Renavo ir Sedos bibliotekos vykdo projektą „Iš kartos į kartą su knyga“, kurį remia Mažeikių rajono savivaldybė. Rugsėjo 20–27 d. į projekto veiklas įsijungė ir Sedos darželio „Jurginėlis“ „Drugelių“ grupės vaikučiai su auklėtojomis Vilma Neliubšiene ir Ernesta Anužiene, padėjėja Daiva Butkuviene.

Knygutes iš Renavo ir Sedos bibliotekų knygų fondų rinko ir į krepšelį dėjo Pasakų bobutė (Renavo bibliotekos skaitytoja Rimantė Jasmontienė). Laikantis visų saugumo reikalavimų, naujų knygučių krepšelis saugiai nukeliavo į Sedos vaikų darželį „Jurginėlis“. Vaikai noriai rinkosi ir vartė knygutes iš krepšelio. Auklėtojos pristatė jas vaikučiams.

Edukacinio užsiėmimo metu kartu su auklėtojomis vaikai piešė, „štampavo“ mylimiausius pasakų herojus, juos aptarė ir buvo apdovanoti įdomiomis dovanėlėmis.

Vaikai renginiu liko patenkinti ir kupini teigiamų emocijų laukia kito Pasakų bobutės pririnkto naujų knygučių krepšelio. Bibliotekininkės Roma ir Loreta dėkoja auklėtojoms Vilmai ir Ernestai, padėjėjai Daivai, Pasakų bobutei Rimantei, visiems darželio vaikučiams už aktyvų dalyvavimą projekto „Iš kartos į kartą su knyga“ veiklose.

 

Roma Jablonskienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Renavo filialo  bibliotekininkė

Nuotraukos Loretos Monkevičiūtės ir Romos Jablonskienės

Kitos naujienos