Parodos pristatyme – apie kaligrafiją ir fotografiją

Nuo rugsėjo 12 d.  Mažeikių viešojoje bibliotekoje eksponuojama Kauno taikomosios dailės mokyklos mokinių darbų paroda „Istorinių šriftų kaligrafijos darbai“. Pristatyti šią parodą 2022 m. rugsėjo 20 d. į Mažeikius atvyko šios mokyklos absolventas, dabar studijuojantis Suomijoje, Ailandas Legačinskas ir fotografijos specialybės mokytojas Robertas Misiukonis.

Su Lietuvos fotomenininkų sąjungos nario, daugelio fotoparodų autoriaus  Roberto Misiukonio kūryba mažeikiškiai turėjo galimybę susipažinti, aplankydami jo fotografijų parodą „SapnoVizija“, kuri visą vasarą buvo eksponuojama Mažeikių viešojoje bibliotekoje. Nuo 2014 m. Kauno taikomosios dailės mokykloje dirbantis R. Misiukonis yra ir kūrybinių dirbtuvių „Už rėmų“ projekto kuratorius. Jis trumpai pristatė menų ir dizaino mokytojos metodininkės Elenos Pukienės mokinių tušu, guašu ir akvarele atliktus istorinių šriftų kaligrafijos darbus, išsamiai pasakojo apie įdomius fotografijos projektus, įgyvendinamus kartu su mokiniais. Ailandas Legačinskas pristatė unikalių kadrų fotografijos meno projektą „Fortai: spalvų invazija“.

Renginyje dalyvavusiems Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos moksleiviams svečiai papasakojo apie mokykloje dėstomas disciplinas, fotografijos meno paslaptis.

Paroda veiks iki spalio 17 d. Kviečiame apsilankyti!

Kitos naujienos