Negali skaityti? Turime sprendimą!

Tuos, kurie negali skaityti įprastos knygos, kviečiame rinktis garsinę knygą ar žurnalą! Siekdami užtikrinti kuo geresnes paslaugas savo skaitytojams, dirbame su virtualia biblioteka ELVIS, todėl tau galime pasiūlyti tūkstančius pavadinimų populiarių įgarsintų leidinių.

  • negali skaityti dėl silpstančio regėjimo?
  • tavo vaikas turi disleksiją ar kitų skaitymo, mokymosi ar raidos sutrikimų, dėl kurių įprastinė knyga jam sunkiai įveikiama?
  • tėvų ar senelių amžius jau toks, kad sveikatos būklė neleidžia skaityti įprastos knygos (negali sėdėti, sunku perversti puslapius, sunku išlaikyti knygą rankose)?

Nedelsdamas registruokis pats ar registruok artimą žmogų virtualioje bibliotekoje ELVIS (elvislab.lt) – garsinę knygą atsisiųsti paprasta, o stebuklą ji sukuria didelį!

Būtina turėti gydytojo pažymą, liudijančią, kad dėl sveikatos būklės negalite arba sunku skaityti spausdintą tekstą. Pažymą gali išduoti ir šeimos gydytojas, logopedas ar Pedagoginės psichologinės tarnybos specialistas (vaikams). 

 ELVIS paslaugomis jau naudojasi 33 Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos vartotojai. 2023 m. jiems išduoti 657 leidiniai. Kai kurie skaitytojai džiaugiasi ir nemokai gautais specialiais grotuvėliais su įrašytomis knygomis. Jas išklausius, galima įrašyti naujus kūrinius. Šią paslaugą Mažeikių rajone teikia Viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus bei Sedos, Viekšnių, Palnosų ir Židikų bibliotekų darbuotojos.

 Registruokitės  https://elvislab.lt/ arba kreipkitės į Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos
Skaitytojų aptarnavimo skyrių tel. (8 443) 25948, (8 443) 44439, el. p. abonementas@mrvb.lt,

Sedos biblioteką tel. (8 443) 46 281, el. p. sedos.biblioteka@gmail.com,

Palnosų biblioteką tel. (8 443) 37 932, el. p. palnosu.biblioteka@gmail.com,

Viekšnių biblioteką tel. (8 443) 36 232, el. p. vieksniu.biblioteka@gmail.com,

Židikų biblioteką tel. (8 443) 20 279, el. p. zidiku.biblioteka@gmail.com

Nedvejok – kiekvienam, negalinčiam skaityti įprastai, rasime patogų būdą klausytis garsinių knygų!

Jei negali skaityti įprastai – rinkis ELVIS. Pasigarsink knygą!

Žiūrėk: https://youtu.be/E7igwgp30wg

Kitos naujienos