„Vėjų teatro“ spektaklis „Baisiai gražu“

Muzikinis spektaklis „Baisiai gražu“

Spalio 4 d. į pasirodymą Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje pakvietė „Vėjų teatras“ – profesionalus teatras vaikams. Tai teatras, kuriantis įvairaus amžiaus vaikams visoje Lietuvoje ir ne tik. Kiekviename teatro spektaklyje skamba daug ir originaliai tam spektakliui sukurtos muzikos.

Šį kartą svečiai vaikams dovanojo muzikinį spektaklį „Baisiai gražu“. Jame skambėjo dainos, gimusios iš Daivos Čepauskaitės „Baisiai gražių eilėraščių“ ir istorijų. Aktoriai Pijus Narijauskas ir Jovita Jankelaitytė kvietė vaikus išgyventi draugystę, susipažinti ir susidraugauti su savo baimėmis, pabraidyti po mėlyną rūką, pabuvoti paukščių turguje. Kiekviena aktorių pasakojama istorija buvo kupina humoro ir gerų emocijų. Į veiksmą tai plodami, tai linguodami įsitraukė ir vaikai. Autorinės dainos kuteno ausis bei širdis ir nepaliko abejingo nė vieno dalyvio.

Renginys organizuotas įgyvendinant projektą „Emocijų karuselė: skaitau, džiaugiuosi, dalinuosi“, kurį finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Mažeikių rajono savivaldybė.

 

Sigita Repšytė, projekto koordinatorė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Vaikų ir jaunimo skyriaus vedėja

Nuotraukos Ingridos Jonušienės

 

Kitos naujienos