Sniegina Chriščinavičienė skaitė eiles apie mamą

Muzikinis literatūros vakaras „Tu numegzk man, mama, kelią …“

Gegužis – toks mėnuo, kada pagerbiamos ir sveikinamos Motinos. Ta proga į Palnosų bibliotekoje vykusią popietę ,,Tu numegzk man, mama, kelią“ gana gausiai susirinkę žiūrovai plojimais pasitiko renginio viešnias – viekšniškę Snieginą Chriščinavičienę ir senokai Palnosuose matytą Vilhelminą Imbrienę iš Mažeikių.

Šventinę programą pradėjo dainuojamosios poezijos kūrėja ir atlikėja, daugiau kaip dešimties poezijos knygų autorė Vilhelmina Imbrienė, padainavusi pritariant gitara tai progai skirtą dainą. Kita viešnia – Sniegina Chriščinavičienė, galerijos ,,Snieginos giesmė akmenėliui“ įkūrėja ir savininkė, kurianti paveikslus originalia autorine technika, kelių knygų autorė, šįkart palnosiškius džiugino savo kūrybos skaitymais. Klausėmės nuoširdžių ir jautrių eilių apie moters – Motinos prigimtį, gilaus susimąstymo teikiančių miniatiūrų, kupinų gyvenimo išminties. Ji sužavėjo klausytojus ne tik savo kūryba, bet ir gebėjimu emocingai perteikti kūrinio mintis. Snieginos literatūrinius skaitymus paįvairino Vilhelminos dainos.

Gilių emocijų patyrę žiūrovai negailėjo viešnioms plojimų. Bibliotekininkės pakalbintas palnosiškis Kazimieras Lūšys išdrįso susirinkusiems pristatyti ir perskaitė jausmingą savo kūrybos eilėraštį, skirtą savo Mamai. O paskui visas renginio dalyves nustebino įteikdamas savo išaugintų tulpių. Nepamirštama ir jaudinanti akimirka, nes ne taip dažnai Motinos pradžiuginamos gėlėmis iš svetimų rankų…

Visi renginio dalyviai džiaugėsi puikiu, labai jausmingu renginiu ir nuoširdžiai dėkojo viešnioms.

Virginija Momgaudienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Palnosų filialo bibliotekininkė

Kitos naujienos