Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti edukacija „Linkėjimai Lietuvai“

„Linkiu, kad Lietuva dar ilgai gyvuotų, jos tradicijos būtų puoselėjamos ir gyvuotų kaip gėlė lietuje. Taip pat linkiu, kad būtų kuo daugiau žmonių, kurie kurtų dainas apie Lietuvą ir Lietuvai“.

„Linkiu Lietuvai išlikti laisvai“ … – štai tokie ir panašūs Mažeikių „Ventos“ progimnazijos 7f klasės mokinių linkėjimai buvo skiriami Lietuvai artėjančio gimtadienio proga. Tai yra mažos dėlionės dalys, iš kurios susideda meilė Tėvynei.

Vaikų ir jaunimo skyriaus edukatorės mokiniams pasiūlė į Vasario 16-osios šventę pažvelgti paprastai, linksmai ir išradingai. Mokiniai dalyvavo viktorinoje „Ką žinai apie Lietuvą“. Teko ne tik prisiminti istorinius faktus, bet ir spėlioti lietuviškas dainas, klausyti lietuviškų tarmių, prisiminti abėcėlę, Vasario 16-osios šventės simbolius bei atlikti kitas smagias užduotis. Už teisingus atsakymus mokiniai gavo širdeles, iš kurių dėliojo trispalvę, bet, žinoma, laimėjo DRAUGYSTĖ!

Mokiniai turėjo išskirtinę galimybę apžiūrėti Liudo Mažylio dovaną Mažeikių Henriko Nagio viešajai bibliotekai – 2017 m. kovo 29 dieną Vokietijos diplomatiniame archyve rastą nutarimo dėl 1918 m. Vasario 16 d. Nepriklausomybės paskelbimo originalo kopiją.

 

Ačiū Mažeikių „Ventos” progimnazijai už pilietišką nusiteikimą bei puoselėjamą bendrystę.

 

Viktorija Bukauskienė, Gintarė Stasiulienė,
Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos
Vaikų ir jaunimo skyriaus edukatorės

Nuotraukos Sigitos Repšytės

Kitos naujienos