Kviečiame naudotis knygomatų paslaugomis!

Mažeikių Henriko Nagio viešoji biblioteka, siekdama teikti bendruomenei patogias ir šiuolaikiškas paslaugas, kviečia naudotis knygomatais, kurie įrengti šalia LIDL parduotuvės (Daukšos g. 24A) ir šalia Moksleivių namų  (Žemaitijos g . 4). Atsiimti užsakytas knygas galite bet kuriuo Jums patogiu metu!

Netrukus bus įrengtas ir trečiasis knygomatas mūsų mieste. Klausiame skaitytojų nuomonės, kurioje miesto dalyje būtų reikalingas trečiasis knygomatas? Pasiūlymus rašykite el. paštu abonementas@mrvb.lt.

Knygomatų paslaugomis gali naudotis tik Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos skaitytojai, užsisakydami, rezervuodami knygas interneto portale www.ibiblioteka.lt, Viešojoje bibliotekoje ar paskambinę telefonu.

NAUDOJIMOSI KNYGOMATU INSTRUKCIJA

  1. Užsisakykite knygas interneto portale www.ibiblioteka.lt. Užsakant pažymėkite, kur norėsite atsiimti leidinius: bibliotekoje ar knygomate.
  2. Pažymėjus „Į knygomatą“, pasirinkite, kuriame knygomate atsiimsite (LIDL ar Moksleivių namų).
  3. Pasitikrinkite, ar interneto svetainėje www.ibiblioteka.lt Jūsų paskyroje įvestas teisingas Jūsų mobiliojo telefono numeris bei elektroninio pašto adresas.
  4. Knygos į knygomatus vežamos pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais. Jeigu savo paskyroje matote, kad knygos išduotos, tai nereiškia, kad jos jau įdėtos į knygomatą.
  5. Atvykite atsiimti knygų tik sulaukę SMS žinutės, kurioje bus nurodytas knygomato durelių atidarymo kodas.
  6. Ateikite prie Jūsų pasirinkto knygomato ir įveskite gautą kodą. Paimkite leidinius.
  7. Užsakytus leidinius iš knygomato pasiimti reikia per SMS žinutėje nurodytą laiką.
  8. Negalintys užsisakyti leidinių internetu, skambinkite tel. (0 443) 25948.
  9. Iš knygomato pasiimtas knygas grąžinti galima įdedant jas į knygomate esantį knygų grąžinimo skyrelį, į knygų grąžinimo dėžes prie Naftininkų bibliotekos (Naftininkų g. 11) ir Viešosios bibliotekos (Laisvės g. 31) arba atnešti į biblioteką.

Jeigu reikia daugiau informacijos, kreipkitės:
tel. (0 443) 25948, el. p. abonementas@mrvb.lt.lt
tel. (0 443) 26332, el. p. vaikai@mrvb.lt

Ačiū, kad naudojatės mūsų paslaugomis.

Kitos naujienos