Knygos gali gydyti sielą ir suteikti vilties

Pandemijos laikotarpis ir karantinas apribojo žmonių bendravimą. Ypač skaudžiai tai pajuto vyresniojo amžiaus žmonės, negalintys susitikti su savo artimaisiais. Žmonėms, kuriuos ypatingai slegia vienatvė, galėtų padėti knygos. Tinkamai parinkta literatūra paliečia pačias jautriausias širdies kerteles, pažadina užslėptas emocijas, nuramina sielą. Biblioterapija – tai gydymas skaitant, grožinės literatūros naudojimas siekiant padėti žmonėms spręsti savo problemas.

Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kartu su apskričių viešosiomis bibliotekomis ir Lietuvos biblioterapijos asociacija įgyvendina Lietuvos kultūros tarybos finansuojamą projektą „Biblioterapijos taikymas bibliotekose“. Į šio projekto veiklas jungiasi ir Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka.

Kviečiame 2021 m. birželio 9 d. 15 val. į pirmąjį biblioterapijos užsiėmimą „Kaip knygos gali gydyti sielą ir suteikti vilties“. Renginio metu bus išsamiai pristatyti biblioterapijos metodai, aptartos tolimesnių užsiėmimų temos, jame dalyvaus psichologė-psichoterapeutė Donata Grakauskaitė-Šličienė.

Būtina išankstinė registracija tel. (8 443) 25948 arba el. paštu abonementas@mrvb.lt

Plačiau apie projektą: https://biblioterapijosasociacija.wordpress.com/;

https://www.lnb.lt/apie-biblioteka/veiklos-sritys/programos-ir-projektai/darbuotoju-kvalifikacijos-kelimas/biblioterapijos-taikymas-bibliotekose;

Renginio organizatorės
Indrė Drungilienė ir Dangira Undžienė

Kitos naujienos