Vidutė Čyžienė su užsiėmimo dalyviais

Karpiniai mano kraštui

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Palnosų filialas vykdo projektą „Karpiniai mano kraštui…“, kurį remia Mažeikių rajono savivaldybė.

Spalio 5 d. į Palnosų biblioteką, laikantis visų saugumo reikalavimų, rinkosi bibliotekos skaitytojai. Bibliotekininkė Virginija Momgaudienė supažindino su projekto „Karpiniai mano kraštui“ eiga, pristatė jo tikslą, veiklas. Tautodailininkė Vidutė Čyžienė pasakojo apie tai, jog karpiniai – Lietuvoje gilias tradicijas turintis amatas. Ji  pakvietė dalyvius iš arčiau susipažinti su karpinių menu, dalyvaujant edukaciniame užsiėmime. Vadovaujami tautodailininkės, palnosiškiai gamino knygų skirtukus, kvietimus. O po to visi kartu bibliotekoje parengė pagamintų kvietimų ir knygų skirtukų parodą. Ją apžiūrėti galės bibliotekos lankytojai iki gruodžio 31 d.

Renginio  dalyviai džiaugėsi įgytomis žiniomis. Bibliotekininkė Virginija dėkoja tautodailininkei Vidutei Čyžienei ir palnosiškiams už aktyvų dalyvavimą projekto „Karpiniai mano kraštui“ veiklose.

 

Virginija Momgaudienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Palnosų filialo bibliotekininkė

Nuotraukos Virginijos Momgaudienės

Kitos naujienos