Ieva dalinasi mintimis apie perskaitytą V. Račicko knygą

Garsiniai skaitymai „Iš didelės vaikystės“ Balėnų filiale

2022 m. sausio 7 d. į Mažeikių viešosios bibliotekos Balėnų filialą rinkosi jaunieji bibliotekos bičiuliai dalyvauti garsiniuose skaitymuose. Valandėlė „Iš didelės vaikystės“ buvo skirta rašytojo Vytauto Račicko jubiliejui paminėti. Rašytojo knygos vaikams beveik kasmet patenka į skaitomiausių knygų penketuką.

 Bibliotekininkė  Elena renginį pradėjo Almos Karosaitės eilėraščiu „Apie Vytautą Račicką“. Darbuotoja papasakojo apie rašytojo kūrybą, supažindino vaikus su bibliotekoje veikiančia jo knygų paroda „Vytautas Račickas – mylimiausias vaikų rašytojas Lietuvoje“. Bibliotekos skaitytojos Augustė ir Ieva pasidalino mintimis, kokias rašytojo knygas yra perskaičiusios. Renginio metu vaikai susidomėję skaitė šio autoriaus knygų ištraukas. Matas perskaitė ištrauką iš knygos „Mano vaikystės ledai“, Meda – iš knygos „Geriausias draugas“, o bibliotekininkė – iš knygos „Penktoji šlepetė plius“.

Perskaičius keletą ištraukų, pavarčius knygeles bei padiskutavus, bibliotekininkė vaikus pakvietė pažaisti žaidimą „Šlepečių mėtymas į krepšį“. Po to žaidėme „Karšta–šalta“ ir kitus žaidimus. Vaikams buvo linksma, nuotaikinga, smagu.

Elena Rimkuvienė,
Mažeikių viešosios bibliotekos Balėnų filialo bibliotekininkė

Kitos naujienos