Benas Lyris: „Mano poezija ir knygos – būdas kalbėti ir būti su žmonėmis“

2024 m. balandžio 29-ąją, paskutiniąją Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės dieną, Mažeikių Henriko Nagio viešojoje bibliotekoje lankėsi populiarių knygų autorius poetas, kunigas Benas Lyris. Mažeikiškiams jis pristatė naujausias savo knygas „365 įkvėpimai mylėti“ ir „Išgydytos mintys“, kalbėjo apie šių laikų gyvenimo problemas ir iššūkius.

Jaukų ir nuoširdų vakarą bibliotekoje skambėjo įkvepiančios Beno Lyrio mintys ir pianino melodijos. Dvasininkas pasakojo, kas lėmė teologijos studijų ir kunigystės pasirinkimą, kalbėjo apie savo pareigas Kauno klinikose, pabrėždamas, kaip kartais sunku surasti paguodos žodžius sunkiai sergantiems ligoniams ar jų artimiesiems. „Mintis ir žodis gali įkvėpti vilties“, – sakė kunigas, kurio knygose žmonės ieško dvasingumo ir išminties. Gal todėl prie atsivežtų naujų leidinių nusidriekė ilgiausia eilė, norinčiųjų juos įsigyti.

Dėkojame Vytauto Klovos muzikos mokyklos moksleivėms Eglei ir Rusnei bei jų mokytojai Ingai Grušaitei, muzikos garsais kūrusioms ypatingą vakaro nuotaiką.

Janinos Dambrauskaitės nuotraukos

Kitos naujienos