„Bebenčiuko“ teatras – šventė, kurioje atgyja lėlės!

Birželio 2 d. Židikų filialo bibliotekininkė Benita Vaizgėlienė ir Židikų kultūros centro lėlių teatras „Bebenčiukas“ (režisierė Ilona Michalenkovienė) svečiavosi Mažeikių vaikų lopšelyje-darželyje „Delfinas“ ir dovanojo vaikams magišką kelionę į lėlių teatro pasaulį.

Naudodama pirštininę Vilkiuko, kuris iškrito iš knygos, lėlę, bibliotekininkė nuotaikingai ir žaismingai vaikus supažindino su įvairove knygų, kurias atsivežė iš bibliotekos. Tai žaidybinės, garsinės, lavinamosios ir interaktyvios knygos. Vėliau Vilkiukas pakvietė pasižiūrėti dvi visiems vaikams gerai žinomas lėlių teatro „Bebenčiukas“ pasakas: „Trys paršiukai“ ir „Raudonkepuraitė“. Lėlės prikaustė ne tik vaikučių žvilgsnius. Visi sėdėjo nuščiuvę. Pasakos pamokė vaikus darbštumo, atsakomybės, parodė, kad draugystė ir gėris visada nugali.

Vaikams bibliotekininkė pravedė viktoriną, minė mįsles, spėliojo pasakų veikėjus ir knygų pavadinimus. Darželinukai ne tik žiūrėjo įdomius spektaklius, bet ir daug ką sužinojo apie tai, kas yra teatras, iš ko padarytos lėlės, kas padeda joms vaidinti.

Tą dieną tikrai laimingi buvo visi: pamatę ne tik nuostabias lėles, bet ir išgirdę nuostabias pasakas.

Benita Vaizgėlienė,
Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos
Židikų filialo bibliotekininkė

Kitos naujienos