Renginys skirtas Europos judumo savaitei 2021

Augu sveikas ir saugus

Rugsėjo 15 d. Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Viekšnių miesto filiale vyko popietė „Augu sveikas ir saugus“, skirta Europos judumo savaitei.

Europos judumo savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje.  Ja siekiama skatinti Europos šalių vietos valdžios institucijas diegti ir populiarinti tvarias transporto priemones bei paskatinti gyventojus išbandyti susisiekimo automobiliais alternatyvas. 2021 metų Europos judumo savaitės tema – Saugus ir sveikas tvariai judėdamas.

Į bibliotekos kiemelį susirinkę vaikai buvo supažindinti su Europos judumo savaitės organizuojamų veiklų tikslais. Bibliotekininkė pakvietė popietės dalyvius žaisti judriuosius žaidimus, atlikti įvairias estafetes. Daugiausiai džiaugsmo vaikams suteikė aitvaro skraidinimas. Buvo linksma ir smagu. Visą saulėtą popietę mus lydėjo gera nuotaika.

Nuo mažų dienų pajaustas judėjimo džiaugsmas ir meilė sportui ugdo sveiką gyvenimo būdą ir vaikui suaugus. Jis tampa žmogumi, drąsiai kuriančiu savo ateitį ir nebijančiu gyvenimo iššūkių.

 

Rasa Vilkaitė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Viekšnių miesto filialo bibliotekininkė

Kitos naujienos