Apdovanoti dailyraščio konkurso dalyviai

Kovo 25 d. Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Židikų filialo bibliotekininkė Benita Vaizgėlienė buvo pakviesta apsilankyti Mažeikių Pavasario pagrindinėje mokykloje.

Nors šiandien gyvenimas mums iškelia visai kitokius iššūkius, tobulėjančios technologijos leidžia iš savo namų ir darbo vietų planuoti virtualius susitikimus. Tokie susitikimai vyko ir su Pavasario pagrindinės mokyklos 4b klasės mokiniais. Gyvendami ir dirbdami karantino sąlygomis labai pasiilgstame gyvo bendravimo. Atlikus visus reikalingus testus dėl COVID-19, suderinus su mokyklos vadovybe, buvo suorganizuotas susitikimas su 4b klasės mokiniais ir mokytoja Violeta Buožiene.

Bibliotekininkė Benita Vaizgėlienė papasakojo apie Židikų miestelio istoriją, apie biblioteką ir knygų reikšmę mūsų gyvenime. „Dažnai, o ypač dabar, galvojame, kad knygas pakeis kompiuteriai, telefonai ir kitos technologijos. Tačiau kiek kartų keitėsi mūsų kompiuteriai ir telefonai, o knyga nuo pirmosios lietuviškos knygos Martyno Mažvydo „Katekizmas prastų žodžių“, išleistos 1547 m., iki šių dienų tebegyvena“, – pasakojo bibliotekininkė. Pakvietusi vaikus nepamiršti knygos ir kuo daugiau skaityti, bibliotekininkė padėkojo mokiniams už dalyvavimą Lietuvių kalbos dienose ir dailyraščio „Dailus raštas puošia mano kraštą“ konkurse. Mokiniams buvo įteiktos padėkos, nugalėtojams – pagrindiniai prizai, o visi dalyviai apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis, kurias skyrė rėmėjas UAB „Euro pjūklas“.

Benita Vaizgėlienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Židikų filialo bibliotekininkė

Kitos naujienos