Advento popietė Palnosuose

Adventas – laikas, kada žiemos nykumas žada viltį – sugrįžtančią saulę, laikas, kada ramybėje ir gerume krikščioniškas pasaulis laukia užgimstančio kūdikėlio Jėzaus. Šiuo laikotarpiu norisi dalintis gerumu, širdžių šiluma su savo artimaisiais ir šalia esančiais.

Gruodžio 6 d. Palnosų bendruomenės salėje vyko adventinė popietė „Advento vakarą tylų…“. Nors už lango buvo žvarbu, tačiau vakaras buvo jaukus, prasmingas, įsimintinas. Popietės metu bibliotekininkė nuoširdžiai dėkojo aktyviausiems lankytojams už šiltą bendravimą bei gražų bendradarbiavimą, prisidedant prie bibliotekos idėjų įgyvendinimo ir aktyvų dalyvavimą bibliotekos veikloje.

Bibliotekos skaitytoja Birutė Marčiauskienė pakvietė visus šiek tiek stabtelti, įsiklausyti į save, pagalvoti apie dvasines vertybes ir naujai pažvelgti, ką mums reiškia adventas, kokia jo prasmė. Visi klausėsi istorijos apie keturių žvakių pokalbį „Tyli žvakių kalba“. O „kalbėjosi“ Ramybė, Meilė, Tikėjimas, Viltis. Viltis – kiekvieno iš mūsų širdyje, galinti vėl uždegti Tikėjimą, Ramybę ir Meilę…

Savo atliekamomis dainomis popietę papuošė Mažeikių bočių bendrijos armonikierių ansamblis „Grok, armonika“ (vadovė Gina Jomantienė).

Į namus šventės dalyviai skirstėsi uždegę meilės liepsną širdyse, dvasiškai praturtėję, nešini gerumu ir gražaus pasibuvimo akimirkomis. Advento popietė ištirpo kaip žvakė.

Dovilė Kinčinienė,
Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos
Palnosų bibliotekos bibliotekininkė

Kitos naujienos