Edukaciniai užsiėmimai

Edukacinis užsiėmimas ikimokyklinio amžiaus vaikų grupėms
„Kartu su Kiškiu Mažeikiškiu ir Raganaite“

Vaikai, lydimi bibliotekos personažų Kiškio Mažeikiškio ir  Raganaitės, susipažins su Mažeikių viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriumi, sužinos, kaip tapti bibliotekos skaitytoju, pažiūrės lėlių teatro spektaklį, išbandys savo žinias linksmoje viktorinoje.
Vaikai taip pat susipažins su viena iš projekto „Emocijų karuselė: skaitau, džiaugiuosi, dalinuosi“ priemonių – „Bibliolagaminu“, kuriame galima rasti įvairias sensorines priemones, knygas apie emocijas, žaidimą visai šeimai ir jį galima pasiskolinti į namus, kaip ir knygas. Taip pat vaikų laukia smagiausia užsiėmimo dalis – interaktyvios grindys, kuriose esantys žaidimai visada sukelia daug džiugių emocijų.

Užsiėmimas nemokamas. Užsiėmimas vyksta susidarius vaikų grupei nuo 10 iki 20 vaikų arba užsiėmimą užsisakiusioms lopšelių/darželių grupėms. Kviečiame registruotis el. paštu edukacija@mrvb.lt, tel. (0 443) 26 332, 0 694 79 141

 

 

Edukacinis užsiėmimas Emocijų raiškos erdvėje,
skirtas pradinių klasių vaikams

Vaikai susipažins su Mažeikių viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriumi ir sužinos, kaip tapti bibliotekos skaitytoju. Pažiūrės lėlių teatro spektaklį, susipažins su Brailio raštu parašytomis, taip pat interaktyviomis knygomis ir išbandys savo žinias linksmoje viktorinoje.
Susipažins su „Bibliolagaminu“, kuriame galima rasti įvairias sensorines priemones, knygas apie emocijas, žaidimą visai šeimai ir jį galima pasiskolinti į namus, kaip ir knygas, interaktyviomis knygomis.
Ir… vaikų laukia smagiausia užsiėmimo dalis – interaktyvios grindys, kuriose esantys žaidimai visada sukelia daug džiugių emocijų.

Užsiėmimas nemokamas. Kviečiame registruotis el. paštu edukacija@mrvb.lt, tel. (0 443) 26 332, 0 694 79 141

 

Edukacinis užsiėmimas „Komiksas bibliotekos 100-mečiui“,
skirtas 1-5 kl. mokiniams

2022 m. minint artėjantį Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos 100 metų jubiliejų, organizuojame edukacinį užsiėmimą „Komiksas bibliotekos 100-mečiui“. Užsiėmimo metu vaikai ne tik pieš komiksus ir rašys palinkėjimus bibliotekai, bet ir susipažins su knygomis, gavusiomis geriausių metų knygų vaikams ir paaugliams premijas, ir knygomis, nominuotomis Metų knygos rinkimams.

Užsiėmimas nemokamas. Kviečiame registruotis el. paštu edukacija@mrvb.lt, tel.  0 694 79 141

 

Edukacinis užsiėmimas vaikams ir suaugusiems „GĖLĖS“

 

Edukacinio užsiėmimo metu mokysimės gaminti įvairias gėles iš krepinio popieriaus. Jame gali dalyvauti visi norintys nuo 10 metų.
Užsiėmimas nemokamas ir vyks susirinkus dalyvių skaičiui nuo 5 iki 10 žmonių.
Kviečiame registruotis el. paštu edukacija@mrvb.lt, tel. (0 443) 26 332, 0 694 79 141