Edukaciniai užsiėmimai

KULTŪROS PASO PROGRAMA  „ŽINIASVYDIS“

 

Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka KVIEČIA užsisakyti  9-12 klasių mokiniams skirtą kultūros paso programą „Žiniasvydis“.

Programa gali būti teikiama Mažeikių viešojoje bibliotekoje ir švietimo įstaigoje (išvažiuojamoji edukacija).
Programos trukmė – 90 min., kaina mokiniui – 2 Eur.

Žaidimo dalyviai, bendradarbiaudami komandose, konkuruos tarpusavyje, lavins komandinio darbo įgūdžius, o atsakinėdami į žaidimo klausimus ir atlikdami užduotis – gilins literatūros žinias.

Daugiau informacijos apie šią programą: tel. 0 694 79 141.

 

 

 

 

 

 

KULTŪROS PASO PROGRAMA  „DETALĖ + DETALĖ = ROBOTAS“

Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka KVIEČIA užsisakyti  2-4 klasių mokiniams skirtą kultūros paso programą „DETALĖ + DETALĖ = ROBOTAS“. Programa gali būti teikiama Mažeikių viešojoje bibliotekoje ir švietimo įstaigoje (išvažiuojamoji edukacija).

Programos trukmė – 100 min., kaina mokiniui – 3 Eur.

Užsiėmimo metu, taikant mokymosi žaidžiant metodiką skatinsime vaikus mąstyti kūrybiškai, kritiškai vertinti situacijas, lavinti atmintį, loginį mąstymą ir smulkiąją motoriką, sieksime, kad moksleiviai patirtų atradimo džiaugsmą, nes su Lego detalėmis viskas įmanoma. Daugiau informacijos apie šią programą: tel. 0 694 79 141, el.paštu: ismaniojiedukacija@mrvb.lt

 

 

 

 

 

 

KULTŪROS PASO PROGRAMA  „IDĖJA + DETALĖ = ROBOTAS“

 

Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka KVIEČIA užsisakyti  5 – 7 klasių mokiniams skirtą kultūros paso programą „IDĖJA + DETALĖ = ROBOTAS“.
Programa gali būti teikiama Mažeikių viešojoje bibliotekoje ir švietimo įstaigoje (išvažiuojamoji edukacija).

Programos trukmė – 100 min., kaina mokiniui – 3 Eur

Užsiėmimo metu, taikant mokymosi žaidžiant metodiką skatinsime vaikus mąstyti kūrybiškai, kritiškai vertinti situacijas, lavinti atmintį, loginį mąstymą ir smulkiąją motoriką, sieksime, kad moksleiviai patirtų atradimo džiaugsmą, nes su Lego detalėmis viskas įmanoma.

Daugiau informacijos apie šią programą: tel. 0 694 79 141, el.paštu: ismaniojiedukacija@mrvb.lt

 

 

 

KULTŪROS PASO PROGRAMA  „MAŽEIKIŠKIO KIŠKIO TEATRAS“

Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka KVIEČIA užsisakyti  1–4 kl. mokiniams skirtą kultūros paso programą „Mažeikiškio Kiškio teatras“. Programa gali būti teikiama tik Mažeikių viešojoje bibliotekoje.

Programos tikslas – sudominti vaikus lėlių teatru, padėti jiems įsilieti į magišką teatro pasaulį, lavinti vaizduotę, kūrybiškumą, kalbėjimo ir komandinio darbo įgūdžius. Užsiėmimo vadovas supažindins vaikus su bibliotekoje veikiančiu lėlių teatru, jo veikla, pristatys pagrindinį personažą Kiškį, o kad smagiau būtų žiūrėti spektaklį, visi vaikai trumpam taps linksmais kiškiais, užsidėję ant galvų ilgas kiškio ausis. Mokinukams bus pasiūlyta patiems suvaidinti lėlių spektaklį pagal pasirinktą scenarijų.

Programos trukmė – 1 val., kaina mokiniui – 2 Eur.

Daugiau informacijos apie šią kultūros paso programą: tel. 0 694 79 141, el.paštu: edukacija@mrvb.lt

 

 

 

KULTŪROS PASO PROGRAMA  „TEATRO DĖŽUTĖ „KAMIŠIBAI“

 

Mažeikių rajono savivaldybės viešoji biblioteka KVIEČIA užsisakyti  1–4 kl. mokiniams skirtą kultūros paso programą „Teatro dėžutė „Kamišibai“.
Programa gali būti teikiama Mažeikių viešojoje bibliotekoje ir švietimo įstaigoje (išvažiuojamoji edukacija).

Programos tikslas – pasitelkiant teatro, literatūros ir dailės menines priemones, ugdyti vaikų kultūrinę savimonę, kūrybiškumą ir emocinį intelektą.  Užsiėmimo vadovas, naudodamasis teatro dėžute „Kamišibai“, seks pasaką ir pateiks vaikams klausimus, susijusius su sekama pasaka. Edukacijos metu vaikai kurs savo pasakas ir pieš ant specialių lapų (individualiai ar grupelėse) ir galės jas, dėdami į dėžutę, sekti savo sugalvotas pasakas.

Programos trukmė – 1 val., kaina mokiniui – 1 Eur. Išvažiuojamosios edukacijos trukmė – 1 val., kaina mokiniui – 1,5 Eur.

Daugiau informacijos apie šią kultūros paso programą:  tel. 0 694 79 141, el.paštu: edukacija@mrvb.lt