„Pasiimk vaizduotės raktą“

Renginys vyks:
2019 m. lapkričio 30 d.
Renginio laikas:
11:00 - 12:00 val.

„Pasiimk vaizduotės raktą“ – kūrybinis susitikimas su leidyklos „Muzikija“ dailininke, iliustruotoja Vita Matulyte, paveikslėlių knygos „Knygų vaikas“ pristatymas, kuris vyks 2019 m. lapkričio 30 d., šeštadienį, 11 val. Mažeikių viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje.

„Knygų vaikas“ atitinka geriausius klasikinės paveikslėlių knygos standartus, tuo pat metu yra nepaprastai šiuolaikiškas ir modernus leidinys. Ne veltui ši skambiai – ode literatūrai – tituluojama knyga 2017 metais tarptautinėje Bolonijos vaikų knygų mugėje buvo apdovanota kaip geriausia grožinės literatūros knyga vaikams.

Tradicinio teksto, kurį galėtume ištisai skaityti, čia nėra – sakiniai šioje knygoje dūžta bangomis, stūkso kalnais, liūliuoja debesų lopšinėms, raidės virsta medžių šakomis, nuvingiuoja lyg pelės uodega ar prasmenga giliausiuose tarpekliuose. Taigi, tekstas čia tampa iliustracija, simboliu, darniai sąveikaujančiu su šalia esančiais piešiniais. Iš šios žodžio ir vaizdo bendrystės gimsta nauja, netikėta turinio prasmė.

Kviečiame vaikus nuo 4 iki 100 metų atvykti ir susikurti savo paveikslėlių knygelę su koliažo elementais. Patyrinėti, kaip lankstosi popierius, kaip mūsų mintys virsta kūriniu ir atrakinti vaizduotės raktu spalvotą pasaulį.

Kiti renginiai