Laimono Inio knygos „Dangaus šulinys“ pristatymas

Renginys vyks:
2020 m. spalio 1 d.
Renginio laikas:
17:00 - 18:00 val.

Kviečiame į kraštiečio rašytojo LAIMONO INIO naujos knygos „Dangaus šulinys: novelių ir sakmių rinkinys apie Žemaitiją“ pristatymą Mažeikių viešojoje bibliotekoje 2020 m. spalio 1 d., ketvirtadienį, 17 val.

Dalyvaus knygos autorius rašytojas, žurnalistas Laimonas Inis ir  XXVII knygos mėgėjų draugijos pirmininkė, Lietuvos universitetų moterų asociacijos prezidentė Dalia Poškienė.

Naujoje kraštiečio rašytojo, žurnalisto Laimono Inio knygoje – tikros ir išgalvotos žemaitiškos istorijos, paradoksalios novelės, mažai žinomi istorijos ir garsenybių biografijų epizodai.

Knyga skirta Žemaitijai. Pirmoje knygos dalyje autorius rašo apie šio krašto priešistorę, pagoniškojo tikėjimo, krikšto, kovų su kryžiuočiais laikus, lyriniais vaizdais tarsi apdainuoja meilę savo kraštui, gamtai, atskleisdamas žmonių tarpusavio santykius, aukštindamas meilės jėgą, nepalaužiamą drąsą ir išminties galią.

Antroji knygos dalis skirta žemaičių rašytojams, istorikams, kunigams, žinomiems ir kartais jau pamirštiems šviesuoliams. Gyvais vaizdais autorius aprašo S. Daukanto, S. Valiūno, A. Vienožinskio, Šatrijos Raganos, Žemaitės, K. Praniauskaitės, L. Jucevičiaus ir kitų gyvenimo, veiklos ir kūrybos epizodus. Knyga iliustruota žemaičių dailininkų išeivių kūriniais iš Beatričės Kleizaitės-Vasaris Menų galerijos Marijampolėje.

Maloniai kviečiame į susitikimą su rašytoju Laimonu Iniu ir jo naujos knygos pristatymą.

Registracija į renginį tel. (8 443) 25948, el. p. abonementas@mrvb.lt

Renginyje būtina dėvėti apsauginę kaukę

 

Kiti renginiai