Viešojoje bibliotekoje pristatyta Evos Tombak nauja knyga „Minčių žvėrynas“

2019 m. balandžio 25 d. Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko žurnalistės, rašytojos, jogos praktikės Evos Tombak naujos knygos „Minčių žvėrynas“ pristatymas.
Renginys vyko Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės metu, kurios tema „Ateik – sužinok ir išmok“ labai tiko ir šios knygos pristatymui. „Minčių žvėrynas“ – tai ketvirtoji žurnalistės eseistikos knyga, kurioje ji kviečia pamatyti ir įvardyti mumyse gyvenančias mintis – žvėriukus ir permąstyti tai, kas atrodo yra savaime suprantama. Kiekvienas knygos skyrius prasideda citata, taikliai apibūdinančia to skyrelio temą, o baigiasi praktikumu, kuriuos skaitytojas gali suprasti kaip patarimus ar kvietimą ieškoti sau tinkamiausio atsakymo į klausimus: kaip dresuoti savo mintis, kaip idėjas paversti veiksmais, kaip tapti savo gyvenimo režisieriumi, ką daryti, jei atsikėlei ne ta koja, ką turi prisiminti, jei viskas atrodo blogai… Knygoje nėra visiems tinkančių gatavų atsakymų, nes autorė teigia nesanti absoliučios tiesos skelbėja, tačiau yra daug atvirumo ir nuoširdumo, gal todėl kelionė po minčių labirintus tampa įdomiu nuotykiu, kurio ilgai negali pamiršti.
Vakaro metu viešnia pasakojo apie rašymo meditacijas, jos vedamas jogos praktikas, dalinosi mintimis apie rašomą naują knygą, kurioje bus daug mistikos. Buvusi žurnalų „Ieva“ ir „Cosmopolitan“ leidėja, sertifikuota jogos praktikė ir keliautoja Eva Tombak sakė, kad atrado naują veiklą, jai patinka rašyti, bendrauti su žmonėmis. Į renginį atėję mažeikiškiai domėjosi jos vedamais jogos praktikos užsiėmimais, kelionėmis po įvairias šalis. Susidomėjusieji knyga turėjo galimybę ją įsigyti su autorės autografu.

Dangira Undžienė,

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos

Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

 

Nuotraukos Janinos Dambrauskaitės

Kitos naujienos