Liepos 6-oji Renave

Vasaros renginiai Renavo bibliotekoje

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Renavo filiale ir vasarą netrūko lankytojų, vyko renginiai ir suaugusiesiems, ir vaikams.
Ne pirmus metus vykstančioje akcijoje „Vasara su knyga“ dalyvavo ir renaviškiai vaikai. Jie rinkosi į biblioteką ne tik pažaisti, bet ir piešti, pavartyti bei paskaityti knygelių. Visą vasarą jaunieji bibliotekos lankytojai dalyvavo piešinių konkurse „Vasaros spalvos“. Vaikai piešė ir bibliotekoje, ir namuose. Jų piešiniais, kurių nupiešta net 18, galima pasigrožėti nuo rugsėjo 3 d. Renavo bibliotekoje.
Birželio 24 d. kartu su jaunųjų bibliotekininkų būrelio nariais bibliotekos kiemelyje pynėme ąžuolų lapų vainikus ir pasveikinome šešis bibliotekos skaitytojus Jonus ir Janinas.
Liepos 6 d. kartu su visa Lietuva giedojome Lietuvos himną ant Vadagių kalnelio.
Liepos 16 d. Renavo bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas „Žolinei artėjant…“. Vaikai, vadovaujami bibliotekos skaitytojos Rimantės Jasmontienės, panaudodami įvairias žoleles, augalus, kūrė kvietimus Renavo kaimo bendruomenės šventei „Žolinės Renave“.
Rugpjūčio 15 d. Renavo biblioteka ir Renavo kaimo bendruomenė organizavo ir visus pakvietė dalyvauti šventėje „Žolinės Renave“. Nuo ankstyvo ryto rinkosi bibliotekos mažieji lankytojai, kurie puošė vasaros estradą, pynė vainikėlius, kabino renaviškio fotografo Alfonso Igario nuotraukų parodą. Iki vėlyvo vakaro netrūko norinčių dalyvauti sportinėse estafetėse, kuriose jėgas išbandė vaikai bei suaugusieji, tarp kurių buvo ir Sedos seniūnijos atstovų. Patys mažiausieji šventės dalyviai leido didžiulius muilo burbulus, lankstė balionus, žaidė. Visi klausėsi Irenos ir Frėjos, liaudiškos muzikos kapelos „Gaspadorius“ koncerto, iki vidurnakčio linksminosi gegužinėje. Šventė pavyko, vasara buvo palydėta linksmai.

Roma Jablonskienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Renavo filialo vyresnioji bibliotekininkė
Nuotraukos Romos Jablonskienės

Kitos naujienos