Vaivos Budraitytės knygos „Gyvenimą keičiantys patarimai“ pristatymas

2019 m. gruodžio 17-sios vakarą Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje savo knygą „Gyvenimą keičiantys patarimai“ pristatė viena populiariausių šalyje astrologių ir būrėjų Vaiva Budraitytė.

Leidyklos „Alma littera“ išleistoje knygoje „Gyvenimą keičiantys patarimai“ atskleidžiama, kaip išmintingai galime keisti savo likimą bei kokia yra laimingo gyvenimo paslaptis, pateikiama įvairių sveikatos bei psichologinių patarimų, pačios būrėjos gyvenimo faktų, astrologinių įžvalgų.

Knygos autorė pasakojo mažeikiškiams, kokius savo gyvenime patikrintus patarimus išdėstė kartu su žurnaliste Jūrate Bratikiene parengtoje knygoje, dalijosi sukauptomis žiniomis, patirtimi, vertingais sveikatos, grožio ir laimės receptais, astrologinėmis prognozėmis.

Daugiau kaip dvi valandas trukęs įdomus ir turiningas pasakojimas bei po to vykusios diskusijos, nuoširdus bendravimas suteikė renginio dalyviams daug gerų emocijų. Moterys domėjosi įvairiais klausimais, sužinojo, ką prognozuoja V. Budraitytės sudaryti 2020-ųjų metų horoskopai visiems Zodiako ženklams, kaip gyventi, kad būtume sveikesni ir laimingesni.

Dangira Undžienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

Kitos naujienos