Ukrinuose vyko „Knygų Kalėdų“ ir šeimų šventė

Jau devintą kartą akcija „Knygų Kalėdos“, kurią inicijavo ir toliau globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, po visą Lietuvą skleidžia žinią: dovanokime knygas bibliotekoms ir vaikų dienos centrams, o vieni kitiems – džiaugsmą ir šilumą.
Vėjuotą gruodžio 18 d. pavakarę, pasitinkant gražiausias metų šventes, vyko „Knygų Kalėdų“ ir šeimų šventė „Kalėdų pasakų knygą atvertus”. Į Ukrinų kultūros namus rinkosi vaikai, jų tėveliai ir seneliai. Vaikų dienos centro lankytojai ukriniškiams parodė vaidinimą „Trys paršiukai“, bibliotekininkė pristatė akciją „Knygų Kalėdos“ ir pakvietė naudojantis internetine „Kahoot“ programėle dalyvauti žaismingoje viktorinoje „Atspėk pasakos herojų“.
Atėjęs Kalėdų senelis atnešė mažiesiems dovanų ir kartu su kultūros namų darbuotojais pakvietė šokti, žaisti ir šėlioti. Ukrinų biblioteka su Vaikų dienos centru apsikeitė dovanomis – knygomis. Prie akcijos „Knygų Kalėdos“ prisidėjo ir tėveliai, kultūros namų kolektyvas, padovanodami bibliotekai naujų knygų.
Biblioteka ir Vaikų dienos centras dėkoja už dovanas ir visiems linki paskirti šį laikotarpį geriems darbams, knygų skaitymui ir bendravimui su artimaisiais.

Valda Muravjovienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ukrinų filialo bibliotekininkė
Nuotraukos Silvestro Jakšto

Kitos naujienos