Tirkšliuose vyko viktorina vaikams „Atpažink ekskursijoje matytą objektą“

Birželio 7 d. Tirkšlių Juozo Vitkaus-Kazimieraičio pagrindinės mokyklos trečiokai ir ketvirtokai bei  Šerkšnėnų mokyklos-daugiafunkcinio centro vaikai susirinko Tirkšliuose, kur vyko viktorina „Atpažink ekskursijoje matytą objektą“ ir „Kokie čia senovės žemaičių rakandai“.

Buvo paruoštos birželio 4 d. ekskursijoje lankytų vietų ir senovės žemaičių naudotų rakandų nuotraukų skaidrės. Mokiniai turėjo pasakyti, koks tai kelionėje matytas objektas. Aktyviausias ir daugiausiai į klausimus iš kelionės atsakė trečiokas Kristupas Gedvila. Toliau mokiniai pasakojo apie skaidrėse matytus Žemaitijoje naudotus namų apyvokos daiktus, žemės dirbimo įrankius ir kt.

Renginio metu buvo apdovanoti piešinių konkurso laureatai: 3 kl. mokinys Artas Gricius už piešinį „Sviestamušė“, ketvirtokės Noja Sakalauskaitė už piešinį „Ąsotis“, o Modesta Sokaitė – už piešinį „Puodynė“. Kitiems dalyviams buvo įteikti saldūs prizai.

Ši viktorina – tai dar viena Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Tirkšlių ir Šerkšnėnų filialų bendrai vykdomo projekto „Pažink Žemaitijos kraštą“ veikla.

Projektą finansuoja Mažeikių rajono savivaldybė.

Bronislava Kimtienė,

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Tirkšlių filialo vyresnioji bibliotekininkė

Kitos naujienos