Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena paminėta Ukrinuose

Spalio 4 dieną Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ukrinų filiale paminėta Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Susitikime dalyvavo gydytojas psichiatras, Mažeikių ligoninės psichiatrijos skyriaus vedėjas Darius Ereminas.
Į popietę susirinkusius ukriniškius bibliotekininkė pasveikino su Tarptautine pagyvenusių žmonių diena. Gydytojas psichiatras Darius Ereminas renginio dalyviams skaitė pranešimą apie senatvę, kalbėjo apie tai, kad mes visi senstame ir tai yra natūralus gyvenimo reiškinys. Tačiau reikia senti laimingai – išlikti fiziškai ir protiškai aktyviems. Gydytojas patarė nepamiršti svajoti ir atostogauti.
Renginio pabaigoje bibliotekininkė pakvietė pasivaišinti žolelių arbata, ukriniškių Genovaitės ir Zitos keptu obuolių pyragu, Valerijos pagamintu obuolių ir aviečių sūriu, pagardintu šermukšniais. Vaišinantis netilo kalbos apie ligas, kas sveika ir kas ne. Tokiais ir panašiais klausimais buvo „apibertas“ gydytojas. Svečias atsakinėjo į klausimus, smagiai juokavo, tad vakarop visi su gera nuotaika išskubėjo namo. Malonu, kad ir Ukrinuose yra žingeidžių pagyvenusių žmonių.

Valda Muravjovienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ukrinų filialo bibliotekininkė

Kitos naujienos