Skaitytojai vėl gali lankytis bibliotekoje

Po pusantro mėnesio pertraukos Mažeikių rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje nuo balandžio 27 d. atnaujintas vartotojų aptarnavimas.

Pirmąją dieną daugiau kaip 130 bibliotekoje apsilankiusių mažeikiškių džiaugėsi galėdami vėl pasiimti skaityti knygų. Nors yra reguliuojamas lankytojų srautas, ribojamas buvimo patalpose laikas, nėra galimybės patiems pasirinkti knygų atviruose fonduose, visi puikiai supranta dabartinę situaciją ir dėl to priekaištų nereiškia. Daugelis skaitytojų jau puikiai naudojasi elektroninėmis bibliotekos paslaugomis, todėl iš anksto užsisako reikalingas knygas bibliotekos kataloge, siunčia sąrašus elektroniniu paštu, patys rezervuoja sau šiuo metu kitų skaitytojų paimtus leidinius. Kaip užsisakyti ir rezervuoti knygas, informacija pateikiama šioje interneto svetainėje http://www.mrvb.lt/katalogai-ir-db/katalogai/
Visos skaitytojų grąžintos knygos iš karto keliauja į karantino patalpą ir tik po trijų parų bus sugrąžinamos į bibliotekos fondus.  Rizikos grupės asmenims nerekomenduojama lankytis bibliotekoje, todėl jiems vieną savaitės dieną, trečiadieniais, knygos bus atvežamos iki namų. Kviečiame vyresniojo amžiaus skaitytojus ir tuos, kurie dėl įvairių ligų patenka į šią grupę, paskambinti į Skaitytojų aptarnavimo skyrių tel. (8 443) 25948  ir iš anksto suderinti pageidaujamų skaityti knygų sąrašą bei atvykimo laiką.
Kol kas neteikiamos ir skaityklų paslaugos, negalima naudotis kompiuteriais. Tokia skaitytojų aptarnavimo tvarka išliks visą karantino laikotarpį, kuris kiekvieno iš mūsų reikalauja atsakomybės ir supratingumo. O nerimą ir rūpestį dėl šios visiems sudėtingos situacijos visada gali išsklaidyti geros knygos skaitymas.

Dangira Undžienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėja

Kitos naujienos