Skaitykime knygas!

Karantinas ir tamsūs, ilgi rudens vakarai – pats tinkamiausias metas skaityti knygas. Nuo lapkričio 7 d. visoje šalyje paskelbus karantiną, bibliotekoje atšaukti visi renginiai, mokymai, edukaciniai užsiėmimai. Neteikiamos periodikos ir interneto bei informacijos ir kraštotyros skaityklos, žaislotekos paslaugos, negalima patiems skaitytojams rinktis knygų bibliotekų fonduose. Tačiau knygų skaitymas neuždraustas! Biblioteka skaitytojus aptarnauja bekontakčiu būdu.

Negalėdami lankytis bibliotekoje, knygų mylėtojai aktyviai naudojasi knygų užsakymu bei rezervavimu internetu. Tie, kurie tokios galimybės neturi arba nemoka, skambina telefonu ir jų pageidaujamus leidinius iš fondų surenka bibliotekininkės. Tereikia ateiti iki bibliotekos pastato, paskambinti nurodytu telefono numeriu, truputį palaukti, ir knygos atnešamos prie durų.

Knygos grąžinamos įdedant jas į knygų grąžinimo dėžę prie Viešosios bibliotekos. Išimtos iš dėžės jos saugomos specialioje karantino patalpoje 72 val. ir tik po to atžymimos sistemoje kaip grąžintos ir išduodamos skaitytojams.

Kaip ir anksčiau, vyresniojo amžiaus žmonėms ir kitiems rizikos grupės asmenims, negalintiems ateiti iki bibliotekos, knygos atvežamos iki namų, iš anksto suderinus telefonu pageidaujamų skaityti knygų sąrašą.

Nuo senų senovės sakoma, kad knyga – tai vaistas sielai, tad knygų skaitymas tikrai padės lengviau išgyventi šį sudėtingą laikotarpį.

Būkime sveiki ir saugokime vieni kitus!

Kontaktai užsakymams ir informacijai:

SUAUGUSIESIEMS:

el. p.  abonementas@mrvb.lt, tel. (8 443) 25948,  (8 443) 44439,

el. p.  bibliografija@mrvb.lt, tel. (8 443) 25447

VAIKAMS:

el. p. vaikai@mrvb.lt, tel. (8 443) 26332

Užsakymai ELEKTRONINIAME KATALOGE: https://mazvb.libis.lt

Kaip užsakyti ir rezervuoti knygas elektroniniame kataloge, informacija pateikiama čia: http://www.mrvb.lt/katalogai-ir-db/katalogai/

Kitos naujienos