Skaitmeninio raštingumo mokymai Viekšnių filiale

Kas gali būti nuostabiau už mokymąsi visą gyvenimą! Gegužės 15 d. Viekšnių filiale užbaigti skaitmeninio raštingumo mokymai pradedantiesiems pagal programą „Skaitmeninės technologijos Tau: ateik, sužinok, išmok“. Mokymus vedė bibliotekininkė, lektorė Rasa Vilkaitė.

Kompiuterinio raštingumo mokymai – tai viena iš projekto „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ veiklų, kurią įgyvendina projekto partnerė asociacija „Langas į ateitį“ kartu su bibliotekomis. Projektu siekiama skatinti Lietuvos gyventojus įgyti reikalingų įgūdžių.

Mokymų dalyviai išmoko naudotis skaitmeniniais įrenginiais, elektroniniame dokumente rašyti tekstą, pritaikyti nesudėtingus formatavimo veiksmus, įrašyti dokumentą, internete atlikti reikiamos informacijos paiešką,  naudotis nuotolinio mokymosi aplinkomis, elektroniniu paštu, interneto paslaugomis, žemėlapiais. Mokymus lankę viekšniškiai sužinojo apie socialinius tinklus, bendravimo internete priemones, elektroninės bankininkystės naudą, kaip įsigyti prekes ir paslaugas internetu, suprato, kaip saugiai ir atsakingai naudotis skaitmeniniais įrenginiais bei internetu. Dalyviai džiaugėsi, kad mokymai buvo naudingi ir įgytas žinias galės pritaikyti kasdieniame gyvenime.

Projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“ finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis.

 

Rasa Vilkaitė,

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos

Viekšnių  filialo bibliotekininkė

Kitos naujienos