Saugesnio interneto savaitė

2021 m. vasario 9 d. daugelyje pasaulio šalių minima Saugesnio interneto diena. O vasario 8–13 d. – Saugesnio interneto savaitė, kurios metu Lietuvoje vyksta įvairios šviečiamosios saugesnio interneto veiklos. Šios teminės akcijos šūkis – „Kurkime geresnį internetą kartu!“

Iniciatyvos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Saugesnio interneto savaitę organizuoja projektas „Prisijungusi Lietuva: efektyvi, saugi ir atsakinga Lietuvos skaitmeninė bendruomenė“.

Kviečiame dalyvauti!

VEIKLOS

Nacionalinė viktorina

Saugesnio interneto savaitės metu 4–6 klasių mokinių komandos kviečiamos dalyvauti nacionalinėje saugesnio interneto viktorinoje.

Registruokite savo komandą iki vasario 5 d. ir dalyvaukite!

Viktorinos taisyklės ir registracija.

Edukacinės pamokėlės

Saugesnio interneto savaitės metu kviečiame stebėti edukacines pamokėles, kuriose Draugiško interneto meškiukas bendraus tiek su vaikais, tiek su ekspertais apie tai, kaip internete būti saugesniems.

Pamokėlės orientuotos į 4–6 klasių moksleivius, kiekvienos pamokėlės trukmė – iki 30 min.

Kiekvieną dieną „Prisijungusi Lietuva“ paskelbs po naują edukacinę pamokėlę (nuorodas į YouTube kanalą), kurią galėsite stebėti bet kuriuo patogiu metu.

 

Vasario 9 d. 13 val.  virtualus edukacinis renginys „Išmani biblioteka – erdvė kurti ir augti” Lietuvos viešųjų ir mokyklų bibliotekų darbuotojams

Renginio informacija.

Siūlome mokytis savarankiškai ir daugiau sužinoti apie saugesnį elgesį internete.

Asmens duomenų apsauga

Grėsmės internete – kaip jų išvengti?

Etiško bendravimo principai internete

Apsipirkite internetu: greitai ir saugiai

 

Daugiau informacijos:

https://www.prisijungusi.lt/renginiai/saugesnio-interneto-savaite-2021/

Saugesnio interneto savaitė 2021 – www.epilietis.eu

Kitos naujienos