Bibliotekininkė pristato parodą

Popietė „Tarp laisvų laisva“ Urvikių bibliotekoje

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Urvikių filiale sausio 10 d. vyko popietė „Tarp laisvų laisva“, skirta Sausio 13-osios aukoms pagerbti.

Renginio metu bibliotekininkė B. Jonušienė pristatė parodą „Sausio įvykiai“. Minėdami Laisvės gynėjų dienos 29-ąsias metines, prisiminėme istorines 1991-ųjų metų akimirkas, tylos minute pagerbėme žuvusiųjų už atkurtą valstybės Nepriklausomybę  atmintį, uždegėme žvakutes. Bibliotekininkė perskaitė keletą eilėraščių, susijusių su to meto įvykiais. Renginio pabaigoje žiūrėjome dokumentinį filmą „Sausio 13-oji“.

Sausio 12 d. bibliotekininkė B. Jonušienė kartu su kaimo bendruomene ir Urvikių kultūros centro darbuotojais dalyvavo Buknaičiuose vykusiame šiaurietiško ėjimo ir pėsčiųjų žygyje, skirtame Laisvės gynėjų dienai paminėti. Nors oro sąlygos nelepino, dvi valandos, praleistos einant 11 km, tikrai neprailgo. Žygio metu ne tik smagiai pasivaikščiojome, šiltai pabendravome, bet ir susipažinome su žygio dalyviais. Grįžę į starto vietą, vaišinomės ant laužo keptomis dešrelėmis, grikių koše ir karšta arbata.

Bronislava Jonušienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Urvikių filialo vyresnioji bibliotekininkė

Kitos naujienos