Popietė „Knygose pražydo gėlės“ Židikų filiale

Vasara gėlių žiedais papuošia ne tik pievas ir darželius. Rugpjūčio 12 d. popietę Židikų kultūros centro kiemelis taip pat „pražydo“ margiausiomis gėlėmis. Židikų miestelio vaikai į popietę „Knygose pražydo gėlės“ atsinešė savo piešinius su gėlėmis.

Vaikams buvo pristatytos knygos „Pasakos apie gėles“, B. Mar „Gėlininkė“, A. Ivaškevičiūtės– Blažienės eilėraščių knyga „Pažintis su gėlėmis“ ir daug kitų knygelių, kuriose aprašytos gėlės. Garsiai skaitėme iš pasirinktų knygų pasakas: „Snieguolė“, „Pienė“, „Narcizas“, „Zuikio kopūstai“ , „Saulėgrąža“, „Orchidėjos“. Perskaitę pasakas, jas aptarėme. Visi pastebėjo, kad vienos pasakos liūdnos, daug nelaimingos meilės, kitos pasakos linksmos ir laimingos. Vaikai pasakojo, kokias gėles labiausiai mėgsta, kokias augina savo namuose. Garsinių skaitymų popietę užbaigė Deimantė Savickaitė. Mergaitė perskaitė savo sukurtas sakmes ir pasakas apie gėles.

Popietė buvo skirta akcijai „Vasara su knyga“. Kadangi akcija vyksta iki rugpjūčio 31 dienos, vaikai paraginti užbaigti penkių knygų skaitymo iššūkį.

 

Benita Vaizgėlienė,

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos

Židikų filialo bibliotekininkė

Kitos naujienos