Popietės dalyviai

Popietė „Būk saugus internete!“

Vasario 11 d. Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Židikų filialo bibliotekininkė Benita Vaizgėlienė į virtualią popietę pakvietė Pavasario pagrindinės mokyklos 4B klasės mokinius ir mokytoją Violetą Buožienę.

Nuotoliniu būdu buvo pravesta pamoka – viktorina „Būk saugus internete!“ Rodydama skaidres bibliotekininkė vaikams paaiškino, kaip saugiai elgtis internete, kokie tyko pavojai ir kaip jų išvengti. Kalbėjomės ir apie tai, kad internetas turi ir teigiamų aspektų. Tai puiki vieta bendrauti su draugais, dalintis muzika ir žiniomis.

Dalyviams pateiktas saugesnio interneto bei naudojimosi kompiuteriu žinių įsivertinimo testas „Ar esi saugus internete?“ apie dalinimąsi informacija, prisijungimą prie elektroninių svetainių, asmeninių duomenų apsaugą, internetines pažintis ir kt.

Tuo susitikimas nesibaigė.  Žingeidūs vaikai  dar išsprendė pateiktus viktorinos klausimus. Puikūs atsakymai nustebino ne tik bibliotekininkę, bet ir mokytoją V. Buožienę. Vaikai pažadėjo sugalvoti temas ir pateikti bibliotekininkei kitiems susitikimams.

Renginys buvo smagus ir naudingas.

 

Benita Vaizgėlienė,
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Židikų filialo bibliotekininkė

Kitos naujienos