Plinkšių filiale vyko popietė vaikams apie skaitmenines technologijas

Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Plinkšių filiale rugpjūčio 1 dieną vyko popietė vaikams „Skaitmeninės technologijos“ pagal projektą „Prisijungusi Lietuva“.

Popietės metu vaikai buvo supažindinti su „Quiver“ programa. Įjungus planšetėje programą ir uždėjus ją virš piešinio, vaizdas ekrane atgyja, personažai įgauna formą bei atlieka tam tikrus veiksmus. Kiekviename piešinyje skamba muzika, kai kuriuose herojai kviečia pažaisti žaidimų.

Pirmiausia vaikai turėjo iš programėles išsirinkti norimą paveiksliuką, po to jį atsisiųsti, atsispausdinti, nuspalvinti. Nuostabos ir džiaugsmo buvo visiems, kai planšetės ekrane paveiksliukai atgydavo. Vaikai dalinosi vieni su kitais savo piešiniais, bandydami susidraugauti su piešinių herojais ir su jais pažaisti. Nustebinta buvo ir senjorė, kai užsukusi į biblioteką pasikeisti knygų, pati išbandė programėlės galimybes

Popietėje dalyvavę vaikai, kitą dieną atėję su draugais, dar kartą norėjo pamatyti atgyjančius piešinius. Visi nusprendėme, kad skaitmeninių technologijų priemonėms tobulėti ribų nėra.

Informacija ir nuotraukos Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Plinkšių filialo  vyresniosios bibliotekininkės Virginijos Undžytės

Kitos naujienos